ZAVOLAJTE NÁM PRE BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU AJ 
CEZ VÍKENDY A SVIATKY SME TU PRE VÁS 24/7

Profikrtkovanie

Krtkovanie vykonávame mobilným elektromechanickým zariadením, ktoré čistí potrubie pomocou…

Profikrtkovanie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie patrí medzi najmodernejšie a najpoužívanejšie čistenie kanalizácie vo svete.

Sme seriózna firma, ktorá je na trhu 10 rokov a zaoberáme komplexným servisom v oblasti voda a kanalizácia. Našimi  dlhoročnými skúsenosťami sme si vybudovali profesionálny tím a najmodernejšiu techniku. Kvalitu našich služieb odrážajú pozitívne recenzie našich spokojných zákazníkov. Poskytujeme kvalitné krtkovanie – čistenie odpadov, monitoring kanalizácie a oprava vodovodného a kanalizačného potrubia na kľúč. Pracujeme nonstop a poradíme si s každým havarijným stavom

NAŠE SLUŽBY

Majiteľ domu/bytu môže čeliť rôznym katastrofám, avšak k najväčším musíme zaradiť. upchatie domáceho kanalizačného systému.

Obráťte sa na našu firmu PROFIKRTKOVANIE, poradíme vám a spolu nájdeme riešenie.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame špeciálnym strojom, ktorý na princípe vysokého tlaku v kombinácií s veľkým prietokom rozbije a následne vyplaví odpad, nános, problém do hlavnej kanalizácie.

Naša firma PROFIKRTKOVANIE používa inšpekčnu kameru Ridgid ktorá je špičkou vo svojej triede.Pomocou špeciálnej kamery dokážeme nájsť poruchy, praskliny, poškodenia kanalizácie a takisto skontrolovať stav kanalizačného potrubia.

Profikrtkovanie
Profikrtkovanie
Profikrtkovanie
Profikrtkovanie

Krtkovanie vykonávame mobilným elektromechanickým zariadením, ktoré čistí potrubie pomocou oceľových špirál v kombinácií z rôznymi koncovkami. Krtkovanie od DN 40mm do 150mm vykonávame elektromechanickým zariadením značky ROTHENBERGER.

Vymeníme poškodené časti a skontrolujeme tesnosť prípojok. V domácnosti či vo firme využijete našu pomoc pri havarijnom stave aj z hľadiska prevencie. Od lokalizácie problému plynule prejdeme k návrhu efektívneho riešenia.

Skúsenosti s krtkovaním

Čistíme odpady a krtkujeme 24 hodín denne, pričom vykonávame vysokotlakové čistenie kanalizácii a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizačných prípojok, krtkovanie kanalizácií priemyselných objektov, odstraňovanie tukových usadenín z potrubia, preventívne čistenie kanalizácií

Prebíjanie profi technikou

Na krtkovanie využívame naše pretlakové vozidlo, ktoré poskytuje skutočný pracovný tlak 210 barov a je vhodné pre použitie aj vo veľkých komerčných a priemyselných objektoch.

Prečo PROFIKRTKOVANIE ?

Firiem, ktoré ponúkajú krtkovacie služby je na trhu neskutočne množstvo . My sa snažíme od nich čo najviac odlišovať rýchlosťou , flexibilitou, praxou a hlavne finančnou dostupnosťou a samozrejme kvalitou našej práce.

Našu prácu odvádzame vždy tak , aby bol klient maximálne spokojný . To všetko za tie najlepšie ceny . Orientačne cenu za krtkovanie resp. ostatné naše služby Vám vieme povedať po konzultácii telefonicky ,ideálne po osobnej prehliadke nakoľko každý systém potrubia kanalizácie a iný a má svoje špecifiká.

Profikrtkovanie
Profikrtkovanie
Profikrtkovanie
Profikrtkovanie

Majiteľ domu/bytu môže čeliť rôznym katastrofám, avšak k najväčším musíme zaradiť. upchatie domáceho kanalizačného systému.

Upchatie kanalizácie má množstvom príčin a zanecháva veľké škody na Vašom majetku. Silná búrka alebo zanesenie potrubia spôsobí, že kanalizačný systém sa preťaží a odpad sa môže dostať linkou späť do domu cez odtoky suterénu, toalety. Vyskúšali ste najprv prečistiť odpadové potrubie a váš problém s uchatým odpadom pretrváva?

Obráťte sa na našu firmu PROFIKRTKOVANIE, poradíme vám a spolu nájdeme riešenie.

Príčiny upchatia odpadu najčastejšiou prekážkou v potrubí je ako rolka toaletného papiera, spláchnutá handra, detské obrúsky, buničinové obrúsky, hygienické vložky, plastové sitko z WC, prelomeniny, praskliny, prepadnuté a zasypané úseky, prerastenie koreňmi, zlé spádovanie alebo často neodborná inštalácia rôznych pripojení.

Dohodnime sa na najlepšej cene

0
ROKOV
SKÚSENOSTÍ
0
ÚSPEŠNÝCH
ČISTENÍ
0 /7
NON STOP
SLUŽBA