Kategória Kontrola odpadu kamerou

TV Monitoring odpadového potrubia so záznamom. Odhalíme každý problém v kanalizácii bez zbytočných a nákladných rozkopávok. Kamerové skúšky potrubia – Košický a Prešovský kraj.

 

Na čo sa používajú inšpekcie kanalizácie kamerou?

  • Diagnóza: Kamera nám umožňuje vidieť presne to, ako vaše rúry vyzerajú, vrátane poškodenia, trosiek, ako aj to, čo môže byť príčinou upchatia.
  • Inšpekcie: Často používame kamery na monitorovanie vášho kanalizačného systému pre opravy a údržbu, a dokonca na posúdenie aktuálneho stavu inštalačného systému pri potenciálnej kúpe domu.
  • Vyhľadanie stratených predmetov v potrubí: Ak ste niekedy stratili niečo cenné v potrubí, kontrola kamery je dokonalým spôsobom na identifikáciu a vyhľadanie týchto položiek a predmetov.
Kamerovanie potrubia za najlepšie ceny

Kamerovanie potrubia

Kamerovanie potrubia profesionálnou technikou za najlepšie ceny Kamerovanie potrubia je mimoriadne účinná technika, ktorá vie významne ušetriť financie pri hľadaní problémov v odpadovom a kanalizačnom potrubí. Kamerové skúšky potrubia nám v reálnom čase ukážu stav kanalizácie. Monitoring potrubia – kontrola…

Viac informáciíKamerovanie potrubia
Call Now Button