SLUŽBY

VYBERTE SI Z NAŠICH SLUŽIEB

Poskytujeme komplexné služby pre čistenie kanalizácie, upchaté WC aj odpady. Kvalitné krtkovanie a monitoring potrubia

Krtkovanie vykonávame mobilným elektromechanickým zariadením, ktoré čistí potrubie pomocou oceľových špirál v kombinácií z rôznymi koncovkami, ktoré volíme podľa priemeru, miery zanesenia potrubia.

Krtkovanie pomocou vysokotlakových trysiek je najefektívnejšia a najekologickejšia metóda údržby odpadov a odvodňovacích systémov v rodinných domoch, údržby kanalizácií priemyselných objektov, kanalizačných prípojok a prepadov žúmp, septikov či drenáži. Funguje na báze tlaku vody zo stroja, ktorý vyvinie silu až 250bar a 100 l/min a ktorý si vie poradiť s rúrou až do priemeru DN 600.

VYSOKOTLAKOVÉ ČISTENIE ODPADOV

Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame špeciálnym strojom, ktorý na princípe vysokého tlaku v kombinácií s veľkým prietokom rozbije a následne vyplaví odpad, nános, problém do hlavnej kanalizácie. Medzi najlepšie prevencie proti upchavkám v potrubí patrí krtkovanie. Pod pojmom krtkovanie môžeme rozumieť mechanické čistenie potrubia či kanalizácie, ktoré je šetrné nielen k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu. Slúži na vyčistenie a frézovanie usadenín mastných tukov, ako aj odstraňovanie prerastených koreňov v kanalizácii.

KRTKOVANIE KANALIZÁCIE

Vysokotlakové čistenie kanalizácie vykonávame špeciálnym strojom, ktorý na princípe vysokého tlaku v kombinácií s veľkým prietokom rozbije a následne vyplaví odpad, nános, problém do hlavnej kanalizácie. Málokedy sa zamýšľame nad tým, že upchatý odpad a kanalizácia sú plné mikróbov a baktérií. Nevyhnutnosťou v tomto prípade je prebíjanie upchatých odpadov, prípadne kanalizácie. Mnohí z Vás zanedbávajú pravidelnú údržbu a kontaktujú nás až v prípade havaríjneho stavu. Naše odporúčania sú stručné a jasné – využívajte našu službu krtkovanie – tlakové čistenie a udržiavajte tak nepretržitú bezporuchovú funkciu potrubia. Sme tu pre Vás NONSTOP, neváhajte a kontaktujte nás.

MONITORING POTRUBIA

Pomocou špeciálnej kamery dokážeme nájsť poruchy, praskliny, poškodenia kanalizácie a takisto skontrolovať stav kanalizačného potrubia po čistení kanalizácie. Monitoring potrubia je najlepší spôsob ako zistiť škody na vodovodnom alebo kanalizačnom potrubí. Touto metódou vieme zistiť skutočný stav potrubia, príčinu upchatia potrubia alebo jej porušenie. Pri TV monitoringu sa musí kanalizácia najskôr prečistiť, aby bola zbavená všetkých nečistôt a usadenín. Špeciálna kamera nám umožňuje celý záznam nahrať, odfotiť, uložiť fotografiu na USB kľúč a upresniť presnú vzdialenosť porušenia kanalizácie. Nakoniec sa určí ako ďalej postupovať v čistení alebo možnej oprave potrubia.

Profesionálna oprava kanalizácie za výhodne ceny

Mate poškodenú kanalizáciu a vyžaduje okamžitú opravu. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví . Náš skúsený tím ho bezpečne odstráni. Pomôžeme vám s inštaláciou odpadového potrubia, rozvodov a prípojok. Ak kanalizácia nefunguje , pomocou profesionalnej techniky zistíme dôvod a navrhneme optimálne riešenie.

  • Dodávka odpadového potrubia na váš pozemok ,
  • Analýza a diagnostika problému,
  • Oprava a výmena poškodenej kanalizácie
  • Prípojky a rozvody odpadového potrubia , revízie šachty
  • Výkopové práce

Naše komplexne služby zahŕňajú opravu a výmenu potrubia. Vyriešime problémy s prasknutou a prevalenou kanalizáciou , vymeníme poškodené časti a skontrolujeme tesnosť prípojok. V domácnosti či vo firme využijete našu pomoc pri havarijnom stave aj z hľadiska prevencie. Od lokalizácie problému plynule prejdeme k návrhu efektívneho riešenia. Spoľahnite sa na seriózny prístup odborný zásah .Máme bohaté skúsenosti s bezpečným odstránením porúch v rozvodoch , stúpačkách a odtokoch.Aby sme zabezpečili celý proces, disponujeme kvalitnou technikou. K oprave kanalizácie patria výkopové práce, ktoré realizujeme ručne alebo mini bagrom. Nekončíme osadením potrubia. Pokračujeme až po finálne úpravy povrchu a odvoz odpadu.

Telefónne číslo

0908 598 452

E-mail

info@krtkovanie.info

ADRESA

Davidovská 301/11, 094 13 Sačurov